نسخه های نهایی

دانلود OS X Yosemite 10.10 Final با لینک مستقیم

سر انجام نسخه نهایی OS X Yosemite عرضه شد و شما میتوانید نسخه اصلی (Mac App Store) آن را با لینک مستقیم از سرور مکس دانلود کنید. طراحی این نسخه نسبت به نسخه قبلی تغییرات زیادی داشته و به طراحی IOS 7 نزدیک شده ، طراحی تخت ، پانل های شفاف و عدم استفاده از گرادینت های مک ، ک ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mavericks 10.9.3 Final با لینک مستقیم

پس از ارائه چهار نسخه آزمایشی (Beta) از آپدیت ۱۰٫۹٫۳ ماوریکس ، سرانجام اپل به روز رسانی ۱۰٫۹٫۳ برای نسخه ۱۰٫۹ و همچنین فایل نصب نسخه OS X Mavericks 10.9.3 را بصورت رسمی در Mac App Store عرضه کرد ، شماره ساخت این نسخه ۱۳D28 میباشد… در این پست براتون فایل نصبی نسخه ۱۰٫۹٫۳ را برای دوستانی ک هنوز به ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mavericks 10.9.2 Final با لینک مستقیم

پس از ارائه هفت نسخه آزمایشی (Beta) از آپدیت ۱۰٫۹٫۲ ماوریکس ، سرانجام اپل به روز رسانی ۱۰٫۹٫۲ برای نسخه ۱۰٫۹ و همچنین فایل نصب نسخه OS X Mavericks 10.9.2 را بصورت رسمی در Mac App Store عرضه کرد ، شماره ساخت این نسخه ۱۳C64 میباشد… در این پست براتون فایل نصبی نسخه ۱۰٫۹٫۲ را برای دوستانی ک هنوز به ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mavericks 10.9.1 Final با لینک مستقیم

پس از ارائه سه نسخه آزمایشی (Beta) از آپدیت ۱۰٫۹٫۱ ماوریکس ، سرانجام اپل به روز رسانی ۱۰٫۹٫۱ برای نسخه ۱۰٫۹ و همچنین فایل نصب نسخه OS X Mavericks 10.9.1 را بصورت رسمی در Mac App Store عرضه کرد ، شماره ساخت این نسخه ۱۳B42 میباشد… در این پست براتون فایل نصبی نسخه ۱۰٫۹٫۱ را برای دوستانی ک هنوز به ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mavericks Server با لینک مستقیم

OS X Server پس از معرفی Mountain Lion دچار تغییرات گسترده ای شد ، اپل نسخه سرور سیستم عامل مک را دیگر بصورت مجزا عرضه نمیکند و تحت عنوان یک بسته نرم افزاری ارائه میشود. با نصب این بسته بروی Mavericks که فقط ۱۵۰ مگابایت حجم دارد ، سیستم عامل شما به یک سرور قدرتمند تبدیل شده و میتونید از ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mountain Lion 10.8.5 با لینک مستقیم

دانلود آخرین نسخه‌ی منتشر شده از MAC OS X Mountain Lion : OS X Mountain Lion در ۲۵ جولای ۲۰۱۲ و در کنفرانس WWDC ’12 بصورت رسمی معرفی شد ، از تغییرات قابل توجه Mountain Lion نسبت به Lion میتوان به : اشاره کرد … هم اکنون آخرین نسخه OS X Mountain Lion ، یعنی نسخه ۱۰.۸.۵ را میتونید با ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mavericks 10.9 Final با لینک مستقیم

پس از مدت ها انتظار ، نسخه فاینال OS X Mavericks امروز ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ بصورت رسمی در Mac App Store عرضه شد ، در Mavericks اپلیکیشن های پیش فرض OS X هم در راستای یکپارچگی با iOS 7 تغییراتی را داشته اند و اکنون برنامه هایی مثل تقویم ، دفترچه تلفن و دفترچه یاد داشت ، شباهت بیشتری به ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mountain Lion Server با لینک مستقیم

OS X Server پس از معرفی Mountain Lion دچار تغییرات گسترده ای شد ، اپل نسخه سرور سیستم عامل مک را دیگر بصورت مجزا عرضه نمیکند و تحت عنوان یک بسته نرم افزاری ارائه میشود . با نصب این بسته  بروی نسخه شیرکوهی که فقط ۱۵۰ مگابایت حجم دارد ، سیستم عامل شما به یک سرور قدرتمند تبدیل شده و میتونید از امکانات ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Mountain Lion 10.8.4 با لینک مستقیم

دانلود آخرین نسخه‌ی منتشر شده از MAC OS X Mountain Lion : OS X Mountain Lion در ۲۵ جولای ۲۰۱۲ و در کنفرانس WWDC ’12 بصورت رسمی معرفی شد ، از تغییرات قابل توجه Mountain Lion نسبت به Lion میتوان به : اشاره کرد … هم اکنون آخرین نسخه OS X Mountain Lion ، یعنی نسخه ۱۰.۸.۴ را میتونید با ... بیشتر بخوانید »

دانلود OS X Lion 10.7.4 با لینک مستقیم

دانلود آخرین نسخه‌ی منتشر شده از MAC OS X Lion : OS X Lion در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۰ و در کنفرانس Back to the Mac توسط استیو جابز بصورت رسمی معرفی شد ، از تغییرات قابل توجه Lion نسبت به Snow Leopard میتوان : اشاره کرد ، در نهایت Lion در تابستان ۲۰۱۱ بصورت عمومی عرضه شد … هم اکنون آخرین ... بیشتر بخوانید »

دوستان ما
تاریخچه سایت
مکس دات آی آر با عنوان نخستین مرجع فارسی زبان سیستم عامل مکینتاش ، فعالیت خود را از دی ۱۳۸۹ آغاز کرده است ، در مکس دات آی آر شما میتوانید نرم افزار ها و بازی های سیستم عامل مکینتاش و آی او اس رو دانلود کنید ، اگر سؤالی ، ایرادی یا اشکالی دارین ، در مکس دات آی آر در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد ، مديريت مکس منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده شما دوستان در جهت بهبود خدمت رساني و ارتقاي کيفيت سايت ميباشد.

 پست الکترونیک : macs_ir [at] yahoo.com
پیامک : 50002199006343 98+